Szkolny konkurs plastyczny „Sztuka zdobienia liter”

Kategoria: Informacje Opublikowano: wtorek, 09, maj 2023 Administrator

Dnia 4 kwietnia 2023 roku został ogłoszony szkolny konkurs plastyczny dla uczniów klas V i VI pod hasłem: „Sztuka zdobienia liter”. To kolejne działanie w ramach ogólnopolskiego projektu „MISTRZYNI SZYMBORSKA”.
Zadaniem uczestników konkursu było samodzielne ozdobienie wybraną techniką plastyczną pierwszych liter z imienia i nazwiska polskiej noblistki Wisławy Szymborskiej.
Na konkurs wpłynęło 16 prac. Komisja oceniająca dostarczone dzieła miała nie lada wyzwanie, ponieważ wszyscy uczniowie biorący udział w konkursie wykazali się ogromną kreatywnością, a co za tym idzie zasłużyli na wielkie uznanie i pochwałę.
Po wnikliwej analizie wyłoniono następujących laureatów:
I miejsce: Filip Bielarczyk - kl. 5b
II miejsce: Jan Dąbrowski – kl. 5b
III miejsce: Wiktoria Kaczmarczyk – kl. 5c, Aurelia Dudziec – kl. 6a
Wyróżnienia: Maja Zięba – kl. 5c, Natalia Gnys – kl. 6b.
Pozostali uczestnicy: Zuzanna Gałecka – kl. 5c, Cecylia Pons – kl. 6b,
Aleksandra Kanclerz – kl. 5b, Daniel Ciborowski – kl. 6b, Stanisław Milewski – kl. 6a, Natalia Ciepierska – kl. 5c, Nikola Sawicka – kl. 6a, Nikola Ciskowska – kl. 5c, Amelia Szabłowska – kl. 6b, Hanna Stachacz – kl. 5b.
Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz nagrody rzeczowe z rąk pani dyrektor Barbary Grabowskiej.

Organizatorzy:
Agnieszka Podleś, Agnieszka Kosiorek