Konkurs plastyczny „Leśnik przyjacielem naszego lasu” rozstrzygnięty!

Kategoria: Informacje Opublikowano: wtorek, 23, maj 2023 Administrator

Podsumowanie i uroczyste wręczenie nagród dla uczestników konkursu plastycznego „Leśnik przyjacielem naszego lasu” odbyło się 19 maja 2023 roku w Filii w Szczawinie. Była to już kolejna edycja Gminnego Konkursu Przyrodniczego pod hasłem „Co słychać w lesie?”. Wzięli w niej udział uczniowie z klas II ze wszystkich szkół gminy Goworowo.

Komisja konkursowa wyłoniła następujących laureatów:
I miejsce – Lena Błaszczak SP Goworowo, Amelia Parzych Filia Szczawin
II miejsce – Laura Bednarczyk Filia Szczawin, Maciej Piątek SP Kunin
III miejsce – Aleksandra Zięba SP Goworowo, Martyna Iwańska Filia Szczawin
Wyróżnienie – Maja Gałązka SP Pasieki
Wszyscy uczestnicy otrzymali nagrody książkowe ufundowane przez Gminną Bibliotekę Publiczną w Goworowie. Pamiątkowe dyplomy i nagrody rzeczowe przygotowała Barbara Rutkowska.
Nagrody laureatom konkursu wręczył Adam Staszczuk, który reprezentował Leśnictwo Goworowo. Pan leśniczy wręczył każdemu dziecku upominki ufundowane przez Nadleśnictwo Ostrołęka oraz zaprosił wszystkich uczestników konkursu wraz z opiekunami na zajęcia edukacyjne, które odbędą się 7 czerwca 2023 r.
Wychowawcy klas II otrzymali podziękowania za przygotowanie uczniów do konkursu.
Dziękuję za wsparcie w realizacji działań wychowawczych!

Barbara Rutkowska