Przestrzegaj zasad ruchu drogowego - spotkanie z policjantem.

Kategoria: Informacje Opublikowano: wtorek, 09, październik 2018 Administrator

20 września 2018 roku w Filii w Szczawinie odbyło się spotkanie z przedstawicielem Posterunku Policji w Goworowie – asp. szt. Sławomirem Subczyńskim, zorganizowane przez opiekuna SU dla całej społeczności szkolnej.

Celem spotkania było utrwalenie wiadomości na temat bezpiecznego i kulturalnego uczestniczenia w ruchu drogowym. Przypomniane zostały również numery alarmowe i utrwalono znaczenie znaków drogowych znajdujących się w pobliżu szkoły.

Podczas spotkania dzieci uważnie słuchały pana policjanta i jak zawsze zadawały wiele pytań. Na zakończenie nasz gość wręczył wszystkim znaczki odblaskowe, abyśmy byli lepiej widoczni na drodze. Następnie pani kierownik B. Rutkowska wspólnie z przedstawicielami SU podziękowała panu Sławomirowi Subczyńskiemu za poświęcony czas i cenne wskazówki.

Agnieszka Podleś

Odsłony: 19249