Zawody w piłkę nożną

Kategoria: Informacje Opublikowano: wtorek, 09, październik 2018 Administrator

Pierwszy mecz zagrali z Rzekuniem, który zakończył się 3:0 dla naszej drużyny, drugi mecz z chłopcami z Kleczkowa 1:8. Po rozgrywkach w grupie nasza drużyna wyszła na I miejscu. Potem półfinał Goworowo – Czerwin 3:0 i upragniony finał z drużyną z Rzekunia 3:2 dla naszej drużyny. Zwycięzcy to : Eryk Głażewski, Kacper Głażewski, Jakub Dziełak, Jakub Grabowski, Jakub Garliński, Przemysław Książek, Eryk Wysocki, Paweł Wieczorek, Hubert Piątek.
Po zdobyciu I miejsca chłopcy udali się do Myszyńca na zawody powiatowe. W tych rozgrywkach uczestniczyło sześć drużyn: SP Myszyniec, SP Rzekuń, SP Goworowo, SP Łyse, SP Lelis, SP Baranowo. Nasza drużyna dzielnie walczyła i zdobyła brązowe medale, zajmując zaszczytne III miejsce. Gratulujemy zawodnikom i p. J. Karpińskiemu za godne reprezentowanie naszej szkoły.

Ze sportowym pozdrowieniem
Elżbieta Bieniecka

Odsłony: 1578