Ach, co to były za dni Rundy I walki z bezruchem!

Kategoria: Informacje Opublikowano: poniedziałek, 13, maj 2019 Administrator

Potwory z Galaktyki Bezruchu, aż przez 2 dni (29-30.IV) zawładnęły salą gimnastyczną w Goworowie. Nasi uczniowie wzięli udział w I Rundzie Aktywnych Szkół Multisport. Klasy I-VII zmierzyły się w innowacyjno - interaktywnej formule testów sprawnościowych Euro Fit wykorzystującej techniki multimedialne. Uczniowie, wykonując proste ćwiczenia sprawnościowe (np.: zwis na drążku, skok w dal z miejsca, próba równowagi) walczyli jednocześnie w strefie fabularnej z potworami przybyłymi z Galaktyki Bezruchu. Bardzo ważne jest to, iż uczniowie nie rywalizowali między sobą. Walczyli o to, aby w rok poprawić swój wynik. Pan dyrektor Jacek Dobrzyński wziął udział w konkurencjach natomiast pan Wójt Gminy Goworowo - Piotr Kosiorek był pod ogromnym wrażeniem świetnej zabawy uczniów i obiecał, że za rok również weźmie udział. Tak więc czeka nas rok wytężonej pracy, ale również mnóstwo super zabawy i Ruchu.

Bezruch w Szkole Podstawowej w Goworowie nie grozi!

Koordynator Aktywnej Szkoły Multisport
Dorota Ciskowska