Gminne Zawody w Unihokeja Szkół Podstawowych.

Kategoria: Informacje Opublikowano: poniedziałek, 30, listopad -0001 Administrator

18 listopada 2019 r. w hali sportowej Zespołu Szkół Powiatowych w Goworowie odbyły się Gminne Zawody w Unihokeja Szkół Podstawowych. W rozgrywkach wzięli udział uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Kuninie i Goworowie. Razem rywalizowało 7 drużyn.
Zawody przebiegały w miłej atmosferze. Sędzią głównym turnieju był Bartosz Dziełak – Prezes KS Orz Goworowo
Po wspaniałej zabawie, klasyfikacja końcowa przedstawia się następująco:
Kategoria klas IV – VI
Dziewczęta:
I miejsce – SP Kunin
II miejsce – SP Goworowo
Chłopcy:
I miejsce – SP Goworowo
II miejsce – SP Kunin
Kategoria klas VII – VIII
Dziewczęta:
I miejsce – SP Goworowo
Chłopcy:
I miejsce – SP Kunin
II miejsce – SP Goworowo
Pan Jacek Dobrzyński Dyrektor Szkoły Podstawowej w Goworowie podziękował wszystkim zawodnikom i opiekunom za przybycie i zdrową rywalizację. Uczestnicy turnieju zostali nagrodzeni gromkimi brawami. Wszystkie drużyny odebrały dyplomy wręczone przez Panią Agatę Majk – Dyrektora Gminnego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji w Goworowie oraz Pana Jacka Dobrzyńskiego Dyrektora Szkoły Podstawowej im. Mikołaja Kopernika w Goworowie.
Dziękujemy organizatorom i wszystkim przybyłym gościom.

Elżbieta Bieniecka