Kolejny sukces

Kategoria: Informacje Opublikowano: środa, 18, grudzień 2019 Administrator

Dnia 9 grudnia 2019 r. dwie uczennice Szkoły Podstawowej im. Mikołaja Kopernika w Goworowie uczestniczyły w Finałowym Turnieju Szachowym w ramach projektu „Szachy w mazowieckiej szkole”, który odbył się w Mazowieckim Samorządowym Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Warszawie.
W turnieju rywalizowało 50 dziewcząt i 48 chłopców z klas drugich, trzecich i czwartych ze szkół z województwa mazowieckiego. Do rywalizacji w kategorii dziewcząt klas czwartych przystąpiło 14 uczennic. I tym razem nasze uczennice osiągnęły sukces.
Maja Duda – uczennica klasy IV a – zajęła 1 miejsce, natomiast Łucja Dudziec – uczennica klasy IV b – uplasowała się na 6 miejscu.
Gratuluję dziewczętom tak wysokich wyników, życzę rozwijania pasji gry w szachy i samych sukcesów na turniejach szachowych.

Anna Kaczmarczyk