Koncert Majki Jeżowskiej

Kategoria: Informacje Opublikowano: środa, 18, grudzień 2019 Administrator

We wtorek, 10 grudnia uczniowie klas Ia,  Ib i IVa ze Szkoły Podstawowej w Goworowie wraz z wychowawczyniami byli na koncercie Majki Jeżowskiej w Ostrołęce. W hali widowiskowo - sportowej im. Arkadiusza Gołasia zebrali się licznie najmłodsi fani Majki. Po muzycznym powitaniu pani Majka Jeżowska zaprosiła wszystkich do wspólnej zabawy. Gwiazda piosenki dziecięcej zaśpiewała swoje największe przeboje, porywając do tańca zarówno uczniów, jak i nauczycieli. Piosenki „A ja wolę moją mamę”, „Najpiękniejsza w klasie”, „Marzenia się spełniają”, "Wszystkie dzieci nasze są", "Hulali po polu i pili kakao" śpiewali wszyscy razem z artystką. Młoda publiczność bawiła się znakomicie, nagradzając piosenkarkę gromkimi brawami. Podczas koncertu wokalistka organizowała też konkursy, w których nagrodami były plakaty i płyty. Po występie chętni uczniowie otrzymali autografy oraz zrobili sobie pamiątkowe zdjęcie.
Dzieci były zachwycone. Koncert sprawił im wiele radości oraz dostarczył niezapomnianych wrażeń.

Elżbieta Kucharczyk

Katarzyna Chilicka