„NAJPIĘKNIEJSZA KARTA BOŻONARODZENIOWA” – KONKURS

Kategoria: Informacje Opublikowano: czwartek, 16, styczeń 2020 Administrator

 

Święta Bożego Narodzenia to niezwykły czas, kiedy obdarowujemy bliskich serdecznymi życzeniami. Obecnie, bardzo popularnym zwyczajem stało się wysyłanie życzeń w formie wiadomości SMS oraz za pomocą portali społecznościowych.
Przedszkolaki ze Szkoły Podstawowej im. M. Kopernika w Goworowie - Filii w Szczawinie, które wzięły udział w konkursie na „Najpiękniejszą kartę bożonarodzeniową”, przekonywały, że warto podtrzymać tradycyjną formę przesyłania życzeń w wykonanych własnoręcznie kartkach świątecznych.
19.12.2019 r. miało miejsce podsumowanie konkursu plastyczno – technicznego na „Najpiękniejszą kartę bożonarodzeniową”. Zadanie uczestników polegało na wykonaniu dowolną techniką karty świątecznej w formacie A5. W konkursie wzięło udział 10 przedszkolaków. Komisja konkursowa nie miała łatwego zadania, gdyż wszystkie prace były wykonane z wielką starannością. Dzieci wykazały się kreatywnością, zastosowały różnorodne, bardzo ciekawe techniki plastyczne.

Po długich naradach komisja postanowiła przyznać:
I MIEJSCE – OLAFOWI PAZIKOWI,
II MIEJSCE – ANTONIEMU PAZIKOWI,
III MIEJSCE – AMELII PARZYCH

oraz wyróżnienia dla:
SZYMONA DUDKA,
DARII WOJEWÓDZKIEJ

Dzieci, które wzięły udział w konkursie, otrzymały dyplomy oraz upominki. Wszystkie prace konkursowe zaś można było podziwiać na wystawie, przygotowanej przez organizatora konkursu – p. Dorotę Sobotkę – wychowawcę grupy Biedroneczki.

 

Organizator konkursu
Dorota Sobotka

Odsłony: 534