Kategoria: Informacje Opublikowano: czwartek, 30, styczeń 2020 Administrator

W dniach 18 i 19 stycznia 2020 r. w Zespole Szkół Powiatowych w Goworowie odbyły się Mistrzostwa Powiatu Ostrołęckiego w Indywidualnym Tenisie Stołowym Dziewcząt i Chłopców Szkół Podstawowych. W każdej kategorii wiekowej uczestniczyło po 16 zawodników. W sobotę rywalizowała młodzież . Szkołę reprezentowali: Iza Podolak, Aleksandra Bochenek, Julia Dymerska, Aleksandra Dobkowska, Kacper Damięcki, Mateusz Kowalewski, Przemysław Dudziec. Natomiast w niedzielę zmagali się uczniowie z klas V – VI oraz klasy IV i mł. Z rocznika 2009 i mł. uczestniczył: Mateusz Dąbrowski, zaś w roczniku 2007 – 2008 brali udział Marzena Podolak, Jakub Kruczyk, Artur Mateusiak, Bartek Kot, Patryk Subzda, Karol Bochenek. Wszystkich zawodników i przybyłych gości przywitał Dyrektor Szkoły Podstawowej w Goworowie Pan Jacek Dobrzyński. Rozgrywki rozpoczęto o godz. 10:00, po uprzednim losowaniu. Tenisiści przystąpili do zaciętej rywalizacji przy 8 stołach, grając do dwóch wygranych setów. Dzielnie walczyli o każdy zdobyty punkt. Po skończonej rywalizacji uczniowie z SP Goworowo uplasowali się: III miejsce – Artur Mateusiak, IV miejsce - Jakub Kruczyk, IV miejsce - Iza Podolak, V miejsce – Mateusz Kowalewski, VI miejsce – Kacper Damięcki. VII miejsce – Marzena Podolak. Wymienieni wyżej uczniowie zakwalifikowali się do zawodów międzypowiatowych. Pozostali uczniowie zajęli dalsze miejsca, ale na tym etapie zawodów to dobry wynik.
Gratulujemy i dziękujemy wszystkim zawodnikom, którzy swoim zaangażowaniem i techniką gry godnie reprezentowali szkołę.

Elżbieta Bieniecka