Szkolny Konkurs Plastyczny - Laurka dla Ojca Świętego Jana Pawła II

Kategoria: Informacje Opublikowano: piątek, 15, maj 2020 Administrator

Serdecznie zapraszamy pięciolatków oraz uczniów z oddziałów przedszkolnych „0” i kl. I-III z rodzicami do udziału w konkursie Laurka dla Ojca Świętego Jana Pawła II, który jest zorganizowany dla uczczenia 100 rocznicy urodzin Papieża Polaka. Z uwagi na wyjątkowe okoliczności i panującą sytuację, prace przesyłane będą drogą elektroniczną. Szczegółowe informacje w regulaminie konkursu.

Zapraszamy!

Regulamin  konkursu plastycznego

Laurka dla Ojca Świętego Jana Pawła II

Celem konkursu Laurka dla Ojca Świętego Jana Pawła II jest:

- uczczenie i wspólne świętowanie 100 rocznicy urodzin Świętego Jana Pawła II,

- kultywowanie pamięci o Papieżu,

1. Organizator konkursu: Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Goworowie. Osobą odpowiedzialną za przeprowadzenie konkursu jest nauczyciel religii Katarzyna Bochenek.
  2. Tematyką pracy konkursowej jest stworzenie laurki dla świętego Jana Pawła II z okazji 100 rocznicy urodzin.
  3. Formą dopuszczającą pracę do konkursu jest praca plastyczna formatu A4 lub mniejsza o dowolnej technice ręcznie wykonanej. Pracę należy sfotografować, a jej zdjęcie wysłać do organizatora konkursu. Laurka musi być sfotografowana tak, by była dobrze widoczna. Zdjęcie powinno być wyraźne, nierozmazane, dobrej jakości.
  4. Przy ocenie prac będą brane pod uwagę następujące kryteria: technika wykonanej pracy, kompozycja – przejrzyste i czytelne prezentowanie treści, oryginalność, pracochłonność, estetyka.
  1. Kategorie wiekowe uczniów: a) 5-latki, kl. 0 - I (prace  rodzinne – we współpracy z rodzicami), b) kl. II - III (prace  rodzinne – we współpracy z rodzicami).
  2. Termin składania prac konkursowych: do 27 maja 2020 roku. Prace wysłane po określonym w regulaminie terminie, nie wezmą udziału w konkursie.
  3. Oceny prac i wyboru zwycięzców dokona jury w terminie do 29.05.2020 roku.
  4. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 31 maja 2020 r. na stronie internetowej szkoły. Decyzja jury jest ostateczna.
  5. Nagrody: Jury powołane przez organizatora wybierze 3 zwycięskie prace w każdej kategorii wiekowej: 5- latki, kl.0-I oraz kl. II-III.
    Autorzy zwycięskich prac otrzymają nagrody rzeczowe. Uczestnicy konkursu z klas I-III dodatkowo otrzymają celującą cząstkową ocenę z religii.
  6. Wykorzystanie nagrodzonych prac i ochrona danych osobowych. Udział w konkursie jest jednocześnie wyrażeniem zgody na prezentowanie pracy na stronie internetowej szkoły oraz w kronice szkoły, a także podanie imienia i nazwiska dziecka, jako uczestnika konkursu. Prace przesłane przez uczniów będą tylko udostępnione na szkolnej stronie internetowej lub w kronice.
  7. Uczestnictwo w konkursie, poprzez zgłoszenie pracy, jest równoznaczne z akceptacją postanowień niniejszego regulaminu.
  8. Zgłoszenia należy przesłać na maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 21.05.2020r. W tytule wiadomości należy wpisać: Laurka dla Ojca Świętego Jana Pawła II, a w treści należy zawrzeć informację dotyczącą autora/ pracy (imię/imiona, nazwisko, klasa).
Odsłony: 19722