Andrzejkowa niespodzianka

Kategoria: Informacje Opublikowano: poniedziałek, 14, grudzień 2020 Administrator

Andrzejki to wieczór pełen magii i wróżb. Obchodzimy je w wigilię świętego Andrzeja.
W Filii w Szczawinie spotkanie andrzejkowe miało miejsce w poniedziałek 30 listopada. Rozpoczęło się od obejrzenia prezentacji na temat zwyczajów i tradycji andrzejkowych. Następnie otworzyliśmy wielkim kluczem "bramę do krainy wróżb i zabaw”. Czekały tu na dzieci balony z ukrytymi w nich radami, pudło z różnymi przedmiotami oraz wielka kostka do gry. A wszystko po to, aby maluchy mogły poznać swoją przyszłość. Nie obyło się też bez malowania andrzejkowych kolorowanek.
Przedszkolaki oceniły spotkanie bardzo wysoko. Świadczyły o tym wybrane przez dzieci emotikony z uśmiechniętymi buźkami.

A. Podleś