„Hej kolęda, kolęda…!”

Kategoria: Informacje Opublikowano: środa, 23, grudzień 2020 Administrator

„Kolędowanie z Babcią i Dziadkiem”
Tradycją naszej szkoły, od kilku już lat, jest „Kolędowanie z Babcią i Dziadkiem”. W tym roku ze względu na trwającą pandemię, nie mamy możliwości przeżywania tego niezwykłego wydarzenia w murach naszej szkoły. Cieszymy się jednak, że za pomocą nagrania internetowego, możemy gościć w Państwa domach.
Dzieci z oddziałów zerowych wraz z wychowawcami – p. Sylwią Sadowską – Rybak, p. Dorotą Sobotką oraz p. Mileną Gołębiewską przygotowali występ, który mamy nadzieję, wprowadzi Państwa w atmosferę Świąt Bożego Narodzenia. W przygotowaniach wspierali nas: p. Paulina Szczęsna, p. Agnieszka Chorchos, p. Beata Ciepierska, p. Dariusz Twardziak oraz p. Adam Dąbrowski.
Życzenia przesyłają także wychowawcy i uczniowie klas 1-3 naszej szkoły.
Mamy nadzieję, że za rok będziemy mogli spotkać się w szkole i tak, jak dawniej, wspólnie wyśpiewać kolędy. A tymczasem – BŁOGOSŁAWIONYCH ŚWIĄT DLA PAŃSTWA I PAŃSTWA RODZIN...
Zapraszamy do kolędowania.