Kategoria: Informacje Opublikowano: piątek, 23, kwiecień 2021 Administrator

Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie!!!
w nawiązaniu do rozporządzenia MEiN z 22 kwietnia 2021 r. w sprawie wprowadzanych zmian, dotyczących powrotu uczniów klas I-III do nauczania stacjonarnego w formule hybrydowej od poniedziałku 26 kwietnia 2021 r., Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Goworowie wraz z jej filią w Szczawinie przywraca działalność w zakresie funkcjonowania klas I-III*. zmiany nie dotyczą dzieci i uczniów z orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego, uczniów klas VIII, chcących skorzystać z konsultacji indywidualnych lub grupowych oraz dzieci pracowników służby zdrowia, służb ratunkowych i porządkowych, a także wszystkie inne przypadki wymienione w w/w rozporządzeniu. jesteśmy przygotowani na przyjęcie uczniów oraz służymy wsparciem. Proszę śledzić komunikaty i ogłoszenia publikowane na szkolnej stronie internetowej. zachęcam również do kontaktu telefonicznego, mailowego z wychowawcami oraz dyrekcją szkoły.

Z poważaniem i serdecznością
Dyrektor SP im. M. Kopernika w Goworowie
mgr Jacek Dobrzyński

* Uwaga! proszę zapoznać się z aktualizacją harmonogramu przywozów i odwozów oraz z terminarzem nauczania w klasach I-III (obowiązuje formuła hybrydowa). stołówka i świetlica szkolna funkcjonują bez zmian i są przygotowane na powrót uczniów!

Harmonogram zajęć dla klas I-III w trybie hybrydowym, obowiązujący w okresie od 26 do 30 kwietnia 2021 r.

UWAGA! Obowiązuje ten sam rozkład zajęć lekcyjnych w harmonogramie czasowym. Zmianie uległ jedynie rozkład przywozów dzieci i uczniów do szkoły. Odwozy pozostają w niezmienionym rozkładzie (patrz załączniki).

Rozporządzenie MEiN z dnia 22 kwietnia 2021r. - powrót uczniów klas I-III do szkoły

Wytyczne MEiN, MZ i GIS dla klas I-III - aktualizacja od 26.04.2021 r.

Zasady pracy szkół od 26 kwietnia 2021 r. - informacja

Przywozy i odwozy od dnia 26.04.2021 r.

Przywozy uczniów i dzieci obowiązują od 26 kwietnia 2021 roku (do odwołania)

Odwozy uczniów i dzieci obowiązują od 26 kwietnia 2021 roku (do odwołania)