Kategoria: Informacje Opublikowano: wtorek, 25, maj 2021 Administrator

Zebranie z rodzicami uczniów Szkoły Podstawowej im. Mikołaja Kopernika w Goworowie, podsumowujące rok szkolny 2020/2021 – w formule wywiadówki rocznej odbędzie się:

27 maja 2021 r. (czwartek – klasy I-III) od godz.:

15.00 – 17.00 – zebranie wychowawców klas I-III oraz dyrekcji szkoły z rodzicami uczniów zgodnie ze specjalnym harmonogramem czasowym spotkań w holu na parterze (klasy: I a, I b, I c oraz II b – wejście główne do budynku szkoły od frontu) oraz w sali gimnastycznej (klasy: III a, III b, III c oraz II a – wejście od strony budynku byłego gimnazjum). Obowiązują przyjęte zasady reżimu sanitarnego (proszę stosować się do zaleceń pracowników obsługi).

28 maja 2021 r. (piątek – klasy IV-VIII) od godz.:

15.00 – 17.30 – zebranie wychowawców klas IV-VIII oraz dyrekcji szkoły z rodzicami uczniów zgodnie ze specjalnym harmonogramem czasowym spotkań w holu na II piętrze budynku byłego gimnazjum (klasy: VII a, VII b, VII c, VIII a, VIII b oraz VIII c – wejście od strony budynku byłego gimnazjum) oraz w sali gimnastycznej (klasy: IV a, IV b, V a, V b, VI a, VI b oraz VI c – wejście główne do budynku szkoły od frontu). Obowiązują przyjęte zasady reżimu sanitarnego (proszę stosować się do zaleceń pracowników obsługi);

17.30 – spotkanie dyrekcji szkoły z radą rodziców w stołówce szkolnej.
Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa. Liczymy na Państwa przybycie!!!

Dyrektor SP im. M. Kopernika w Goworowie
mgr Jacek Dobrzyński

Wywiadówka roczna - harmonogram czasowy spotkań wychowawców klas z uczniami z SP - klasy I-III - 27.05.2021 r.

Wywiadówka roczna - harmonogram czasowy spotkań wychowawców klas z uczniami z SP - klasy IV-VIII - 28.05.2021r.