Znamy wyniki Gminnego Konkursu Plastycznego „Co słychać wiosną w lesie?”

Kategoria: Informacje Opublikowano: wtorek, 15, czerwiec 2021 Administrator

Tegoroczna edycja Gminnego Konkursu Przyrodniczego pod hasłem „Co słychać w lesie?” miała charakter konkursu plastycznego pod hasłem „Co słychać wiosną w lesie?”. Wzięli w niej udział uczniowie z klas III ze wszystkich szkół Gminy Goworowo. Każdą klasę mogło reprezentować trzech uczestników. Organizatorem konkursu była Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Goworowie – Filia w Szczawinie, współorganizatorem Gminna Biblioteka Publiczna w Goworowie.
Komisja konkursowa, która zebrała się 7 czerwca 2021r., wyłoniła następujących laureatów:
I miejsce – Jan Dąbrowski SP Goworowo, Antoni Robert Podleś Filia Szczawin
II miejsce – Kacper Dziczek Filia Szczawin, Eryk Kośnik SP Goworowo, Amelia Wiśniewska SP Kunin
III miejsce – Zofia Kucharczyk SP Goworowo, Łucja Niegowska SP Goworowo
Uczniowie ukazali piękno przyrody w lesie wiosną , malując prace wyłącznie farbami.
Wszyscy uczestnicy otrzymali nagrody książkowe ufundowane przez Gminną Bibliotekę Publiczną w Goworowie. Nagrody rzeczowe i pamiątkowe dyplomy przygotowała Barbara Rutkowska.
Nagrody i dyplomy zostały wręczone trzecioklasistom w poszczególnych placówkach (11.06.2021r.).
Wychowawcy klas III otrzymali podziękowania za przygotowanie uczniów do konkursu.
Dziękujemy za współpracę i życzymy dalszych sukcesów!