Uroczystość zakończenia roku szkolnego 2020/2021

Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Goworowie

KLASY „0” – VIII
- od godz. 6.50 – przywozy dzieci i uczniów według harmonogramu,
- godz. 8.00 – 12.00 – wręczenie świadectw promocyjnych oraz dyplomów ukończenia oddziału przedszkolnego i oddziałów zerowych dzieciom i uczniom według harmonogramu minutowego z zachowaniem rotacyjności, reżimu sanitarnego, a także wszelkich środków bezpieczeństwa i dystansu społecznego (załącznik),
- godz. 12.00 – 12.50 – pożegnanie absolwentów – uczniów klas VIII: wręczenie świadectw ukończenia szkoły i dyplomów absolwenta, przekazanie sztandaru i ślubowanie absolwentów,
- godz. 12.50 – 13.10 – uroczyste podziękowanie pracownikom szkoły odchodzącym na emeryturę,
- od godz. 13.10 – odwozy dzieci i uczniów.

27 CZERWCA 2021 r. (niedziela)
Kościół parafialny pw. Podwyższenia Krzyża Św. w Goworowie
- godz. 11.00 – uczestnictwo społeczności szkolnej w uroczystej mszy św., sprawowanej w intencji zakończenia roku szkolnego 2020/2021 oraz bezpiecznego wypoczynku w okresie wakacyjnym.

Dyrektor SP im. M. Kopernika w Goworowie
mgr Jacek Dobrzyński

* ze względów bezpieczeństwa przeprowadzenie uroczystości planowane jest na zewnątrz, przed budynkiem szkoły podstawowej – w pobliżu popiersia patrona szkoły. W razie niesprzyjających warunków atmosferycznych uroczystość odbędzie się w sali gimnastycznej (wejście od placu zabaw). Obowiązuje rotacyjność według harmonogramu minutowego dla danego rocznika. Wszystkie dzieci i uczniowie z danego oddziału zgłaszają się nie wcześniej jak 5 minut przed ustalonym czasem wręczenia świadectw i oczekują na swoją kolej pod opieką wychowawcy. Dzieci i uczniowie korzystający z dowozu, bezpośrednio po przyjeździe do szkoły, jak również w oczekiwaniu na odwóz po uroczystości, będą mieli zapewnioną opiekę i wsparcie.

Harmonogram minutowy zakończenia roku szkolnego - oddziały 0 oraz klasy I-VIII - 25.06.2021 r.

Przywozy dzieci i uczniów do SP w Goworowie - obowiązują 25.06.2021 r.

Odwozy uczniów w dniu 25.06.2021 r.