Promowanie aktywności fizycznej i zdrowego odżywiania.

Kategoria: Informacje Opublikowano: wtorek, 28, wrzesień 2021 Administrator

„Żyj Zdrowo” - pod takim hasłem Szkoła Promująca Zdrowie przeprowadziła pierwszą akcję w tym roku szkolnym. Zadanie skierowane było do rodziców i odbywało się podczas pierwszej wywiadówki rozpoczynającej nowy rok szkolny 2021/2022. Nasze zadanie to - zachęcenie rodziców do zdrowego stylu życia. Promowanie aktywności fizycznej i zdrowego odżywiania, jak również przekazywanie zdrowych nawyków w swoich rodzinach, zostały zwarte w folderze - „Żyj Zdrowo”. Ulotka zawierała również działania Szkoły Promującej Zdrowie, potrzebę i rezultat uprawiania sportu, a także wpływ tego co jemy na nasz organizm.
Dziękujemy wszystkim rodzicom za tak miły odzew a nauczycielom za podzielenie się z nami swoimi ulubionymi zdrowymi słodyczami.

Agnieszka Dąbrowska