Nasze mikołajki w „Urwisie”

Kategoria: Informacje Opublikowano: wtorek, 07, grudzień 2021 Administrator

Święty Mikołaj jest znany na całym świecie. To postać lubiana przez dorosłych i dzieci. Ma czerwony płaszcz, czerwoną czapkę i worek z prezentami. Zgodnie z tradycją odwiedza nas po raz pierwszy 6 grudnia.
W tym roku pojechaliśmy na spotkanie z Mikołajem do Sali Zabaw „Urwis” w Ostrołęce.
Na początku w bawialni czekały na dzieci różne atrakcje: baseny z piłkami, labirynty, pomosty, samochody, piłkarzyki, bilard, armatki pneumatyczne, labirynty, PS4 z goglami VR oraz mega klocki.
Po wspaniałej zabawie nastąpiło spotkanie z Mikołajem. Dzieci śpiewały dla niego piosenki, a następnie wszyscy dostali prezenty. Mikołaj dziękował za odwiedziny i świąteczne życzenia.
Pobyt w sali zabaw „Urwis” dostarczył nam wiele radości i wrażeń, był wspaniałą mikołajkową przygodą.

Barbara Rutkowska