Drodzy Rodzice,

Kategoria: Informacje Opublikowano: niedziela, 23, styczeń 2022 Administrator
W związku z pogarszającą się sytuacją pandemiczną w kraju, informuję, że zebrania śródroczne z rodzicami odbędą się w formie zdalnej (z wyjątkiem oddziałów przedszkolnych) za pośrednictwem platformy Ms Teams, oczywiście poprzez spotkania na kontach uczniów, według następującego harmonogramu:
- oddziały przedszkolne 0a, 0b, 0c - 26-28.01.2022 r. (środa, czwartek, piątek) - spotkania stacjonarne w szkole. Wychowawcy poinformują Państwa, którego dnia i o której godzinie odbędzie się spotkanie z daną grupą.
- klasy 1-3 - 26.01.2022 r. - spotkania zdalne - godzinę spotkania ustalają wychowawcy indywidualnie.
- klasy 4-6 - 27.01.2022 r. - spotkania zdalne - godzinę spotkania ustalają wychowawcy indywidualnie.
- klasy 7-8 - 28.01.2022 r. - spotkania zdalne - godzinę spotkania ustalają wychowawcy indywidualnie.

Spotkania zostały rozłożone na 3 dni, a nie na 2, jak to było w harmonogramie, gdyż chcieliśmy uniknąć nałożenia się na siebie spotkań, z myślą o rodzicach, którzy mają dzieci w różnym wieku. Planując spotkanie, wychowawcy uwzględnią potrzeby tych rodziców, którzy będą musieli wziąć udział nie tylko w jednym spotkaniu.

W razie pytań lub wątpliwości, zapraszamy do kontaktu z wychowawcą lub dyrekcją.
Zapraszamy do wzięcia udziału w spotkaniach.

Z wyrazami szacunku,
dyrektor Szkoły Podstawowej im. Mikołaja Kopernika w Goworowie