Dzień Bezpiecznego Internetu 2022 - w Filii w Szczawinie

Kategoria: Informacje Opublikowano: poniedziałek, 21, luty 2022 Administrator

Internet to wynalazek naszych czasów. Czegóż tam nie ma! Musimy jednak pamiętać o tym, że przy takim bogactwie zasobów trafić możemy zarówno na rzeczy wartościowe, jak i niebezpieczne.
Opiekun Samorządu Uczniowskiego postanowił przypomnieć dzieciom ze Szkoły Podstawowej im. Mikołaja Kopernika w Goworowie – Filii w Szczawinie o zasadach korzystania z Internetu. Tuż przed feriami odbyła się krótka pogadanka na ten temat.
W ramach obchodów Dnia Bezpiecznego Internetu został także ogłoszony szkolny konkurs plastyczny na plakat rodzinny pod hasłem: "Strażnik Internetu". Dzieci z klas 0-III wspólnie ze swoimi rodzicami wykonały piękne prace, na których znalazły się rady dla użytkowników sieci. Spośród dostarczonych prac komisja wyłoniła następujących laureatów:
I miejsce: Laura Bednarczyk – kl. I
II miejsce: Antoni Pazik – kl. "0"
III miejsce: Aleksandra Rabuczewska – kl. III
Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali nagrody rzeczowe ufundowane przez opiekuna Samorządu Uczniowskiego. Podsumowanie konkursu i wręczenie nagród odbyło się 14 lutego 2022 roku.

Agnieszka Podleś