Pomagamy hospicjum

Kategoria: Wydarzenia Opublikowano: wtorek, 10, październik 2017 Administrator

1 października 2017 r. uczniowie gimnazjum: Klaudia Brejnak, Wiktoria Dumała, Angelika Gutowska, Lena Plata, Izabela Dąbrowska, Wojciech Janecki  i uczniowie szkoły podstawowej: Natalia Gąsior, Wiktoria Zawadzka, Wiktoria Iwańska, Patrycja Bodytka, Patrycja Kapuścińska i Maksymilian Pio Mróz pod opieką  nauczycieli:  Barbary Grabowskiej, Anety Gąsior, Elżbiety Bienieckiej i Bogumiły Lewickiej – Mróz kwestowali na rzecz Hospicjum Domowego Caritas Diecezji Łomżyńskiej w Ostrołęce, w ramach Ogólnopolskiej Akcji „Hospicjum to też życie”. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się do akcji, pomogli i ją poparli. Szczególne podziękowania kierujemy do  Proboszcza Parafii Podwyższenia Krzyża Świętego w Goworowie ks. kanonika Stanisława Siemiona za okazane serce, wyrozumiałość i wspieranie naszej aktywności hospicyjnej. Dziękujemy ks. Andrzejowi Czyżewskiemu i ks. Michałowi Kowalczykowi oraz Pani Beacie Piechockiej.
6 października 2017 r. rozpoczęliśmy pierwszy etap akcji „Pola Nadziei”, polegający na zasadzeniu cebulek żonkili – międzynarodowego symbolu nadziei.
W tym roku cebulki do naszego ogródka zakupiła Pani Anna Filipiak, mama naszej uczennicy Natalii. Pani Ani serdecznie dziękujemy za wielkie serce i okazaną pomoc.

Aneta Gąsior i Bogumiła Lewicka-Mróz
Wolontariuszki akcyjne Hospicjum Domowego