"Tym, którzy prowadzą nas do źródeł wiedzy…"

Kategoria: Wydarzenia Opublikowano: wtorek, 31, październik 2017 Administrator

Dzień Edukacji Narodowej – to święto wszystkich pracowników oświaty. Przypada na 14 października, jednak w tym roku szkolnym obchodziliśmy je dzień wcześniej. Na uroczystość przybyli zaproszeni goście, m. in.: wójt gminy Goworowo Pani Małgorzata Maria Kulesza, dyrektor szkoły Pan Jacek Dobrzyński, inspektor d/s kadrowych i płacowych oświaty Pani Grażyna Karpińska a także przedstawiciele rad klasowych rodziców.
Kierownik filii pełniąc rolę gospodarza placówki powitała zgromadzonych i przekazała głos najmłodszym członkom naszej społeczności, a mianowicie dzieciom szkolnym i przedszkolnym. Młodzi artyści słowami wierszy i piosenek uświetnili ten wyjątkowy dzień. Do życzeń od naszych podopiecznych dołączyli się również ich rodzice, podkreślając jak ważną rolę pełni nauczyciel.
Następnie głos zabrała Pani wójt , która wręczyła nagrodę za szczególne osiągnięcia w pracy dydaktyczno – wychowawczej i opiekuńczej Pani Barbarze Rutkowskiej. Dyrektor wyróżnił także Panią Elżbietę Sobotkę i Panią Agnieszkę Podleś. Zaproszeni goście życzyli wszystkim pracownikom naszej placówki wielu sukcesów zawodowych.
Po części oficjalnej wszyscy udali się na spotkanie przy filiżance pachnącej herbaty.

Agnieszka Podleś, Milena Gołębiewska