WF na Zimowym Narodowym

Kategoria: Sport Opublikowano: wtorek, 02, styczeń 2018 Administrator

Już po raz drugi uczniowie klasy II A sportowej z gimnazjum i uczniowie klasy 6 i 7bszkoły podstawowej wzięli udział w imprezie sportowej „WF na Zimowym Narodowym” zorganizowany przez Fundację Marcina Gortata.
Była to nagroda za wygrany konkurs. To wyjątkowe wydarzenie, które dostarczyło wiele wspaniałych emocji naszym uczniom. Uczestniczyli w rozgrzewce prowadzonej prze Joannę Jędrzejczyk i ucznia naszej szkoły Mateusza Głażewskiego, którego zaprosiła na scenę. Poza tym uczestnicy korzystali ze wszystkich atrakcji Zimowego Narodowego, a także spotkali się ze sportowcami i gwiazdami polskiego show-biznesu: Joanną Jędrzejczyk, Mariuszem Czerkawskim, Agnieszką Włodarczyk, Marią Konarowską, Rafałem Maślakiem, Aleksandrą Szwed, Michałem Malinowskim, Alanem Andreszem, Krzysztofem „Jankiesem” Jankowskim, Wojciechem „Łozo” Łozowskim, Maciejem Kurzejewskim i Martą Wierzbicką.

Dorota Ciskowska