Konkurs "Jesienne cudaki z warzyw i owoców:" – Filia Szczawin

Kategoria: Informacje Opublikowano: poniedziałek, 29, październik 2018 Administrator

W ramach programu "Owoce i warzywa w szkole" nauczyciele podejmują różne działania. Jednym z takich zadań zaplanowanych na rok szkolny 2018/2019 był zorganizowany w naszej szkole konkurs plastyczny pod hasłem: "Jesienne cudaki z warzyw i owoców". Konkurs skierowano do uczniów z klasy I i III. Mieli oni wykonać prace przestrzenne z warzyw lub owoców (z dodatkiem różnych materiałów).
Komisja oceniła dostarczone prace i wyłoniła laureatów:
I miejsce – Kacper Samoraj kl. I
II miejsce – Antoni Robert Podleś kl. I
III miejsce – Aneta Pacuszka kl. III
Pozostali uczestnicy zostali wyróżnieni: Julia Laskowska kl. I, Kacper Mech kl. I, Kacper Dziczek kl. I, Agata Mech kl. III, Dawid Wasilewski kl. III.
Wszyscy otrzymali nagrody w postaci owoców, ufundowane przez organizatora konkursu.
Dziękuję tym, którzy brali udział w konkursie i zachęcam wszystkich do sięgania po owoce oraz warzywa podczas codziennych posiłków.

Agnieszka Podleś