Kategoria: Informacje Opublikowano: czwartek, 22, luty 2018 Administrator

W dniach 10 i 11 lutego 2018r. w Zespole Szkół w Łysych odbyły się Mistrzostwa Powiatu Ostrołęckiego w Indywidualnym Tenisie Stołowym Dziewcząt i Chłopców Szkół Podstawowych, i Gimnazjum. W każdej kategorii wiekowej uczestniczyło po 16 zawodników. W sobotę rywalizowała młodzież gimnazjalna. Naszą szkołę reprezentowali: Aleksandra Mateusiak, Gabrysia Rybaczyk, Rafał Gruszka, Damian Struniawski, Eryk Głażewski, Michał Stepnowski i Paweł Wieczorek. Natomiast w niedzielę zmagali się uczniowie ze szkół podstawowych. Z rocznika 2007 i młodsi uczestniczyli uczniowie: Marzena Podolak, Angelika Mażewska, Jakub Kruczyk, Artur Mateusiak, Igor Kuśmierczyk, Patryk Kruczyk; rocznik 2005 – 2006 : Emilia Stankiewicz, Julia Dymerska, Alicja Dąbkowska, Iza Podolak, Jakub Kwiatkowski i Mateusz Kowalewski. Rozgrywki rozpoczęto o godz. 10:00, po uprzednim losowaniu. Tenisiści przystąpili do zaciętej rywalizacji przy stołach, grając do trzech wygranych setów. Dzielnie walczyli o każdy zdobyty punkt. Nasi uczniowie zdobyli dwa puchary, zajmując dwa pierwsze miejsca tj. Rafał Gruszka i Jakub Kruczyk oraz III miejsce na podium zdobył Damian Struniawski, do półfinału dotarł również Artur Mateusiak jednak ostatecznie zajął VI miejsce, otrzymał dyplom. Pozostali uczniowie zajęli dalsze miejsca, ale na tym etapie zawodów to dobry wynik.
Gratulujemy i dziękujemy wszystkim zawodnikom, którzy swoim zaangażowaniem i techniką gry godnie reprezentowali szkołę.

Elżbieta Bieniecka