IV Powiatowy Turniej Szachowy „Szach Mat” już za nami!

Kategoria: Wydarzenia Opublikowano: środa, 20, grudzień 2017 Administrator

10 grudnia 2017 r. w Goworowie odbyła się IV edycja Turniej Szachowego „Szach Mat”. Wzięło w nim udział 30 zawodników z powiatów: ostrowskiego, wyszkowskiego, ostrołęckiego. Najmłodszym zawodnikiem turnieju został Alan Dobkowski.
Następnie w kategorii junior dziewczęta: I miejsce zajęła Oliwia Zioło, II miejsce Kinga Romanik, III miejsce Marcelina Wołosz.
W kategorii Junior chłopcy I miejsce zajął Mateusz Masalski, II miejsce Bartosz Waśniewski, III miejsce Beniamin Mróz, IV miejsce Eryk Głażewski
W kategorii senior: I miejsce zajął Michał Hrynkiewicz, II miejsce Dariusz Gadzała, III miejsce Paweł Krajewicz.
Organizatorami turnieju byli: Uczniowski Klub Sportowy „Trops”, Gminny Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji w Goworowie, Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Goworowie przy wsparciu współorganizatorów: Powiatu Ostrołęckiego, PHU Bursztyn, Gminnej Biblioteki Publicznej.

Dorota Ciskowska

fot. Agata Majk