Dziś życzenia wnuczek składa i piosenkę śpiewa wnusia

Kategoria: Informacje Opublikowano: sobota, 17, luty 2018 Administrator

W piątek 09.02.2018 r. w oddziale przedszkolnym, w Filii w Szczawinie zorganizowana została uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Wspaniali goście bardzo poważnie potraktowali słowa: „Już niedługo moi mili chcemy, byście z nami byli. Wolnej chwili, więc szukajcie, do naszej szkoły przybywajcie”. Uroczystość zaszczycił swoją obecnością także pan Antoni Mulawka.
Przedszkolaki bardzo wdzięcznie i szczerze wyraziły swoje przywiązanie i szacunek kochanym Babciom i Dziadkom dziękując za trud włożony w ich wychowanie. Zaprezentowały krótki program artystyczny: recytowały wiersze, śpiewały piosenki i tańczyły. Dziadkowie ze wzruszeniem przypatrywali się występom swoich wnucząt, nagradzając je gromkimi brawami. Szczególne oklaski popłynęły po inscenizacji „Trzy życzenia dla babci”. Wnuczęta wręczyły słodkie niespodzianki przygotowane w przedszkolu wspólnie z paniami. Po części oficjalnej nasi goście zostali zaproszeni na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców.

Katarzyna Gałązka
Natalia Zięba