Kategoria: Informacje Opublikowano: czwartek, 21, wrzesień 2017 Administrator

Strona WWW: www.spgoworowo.edu.pl

Pozostałe adresy e-mail:

Dyrektor szkoły:

mgr Barbara Marianna Grabowska: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zastępca dyrektora:

mgr Marek Stanisław Skierczyński: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kierownik filii w Szczawinie: