„Bezpiecznie na wsi mamy – upadkom zapobiegamy”

Kategoria: Informacje Opublikowano: środa, 28, marzec 2018 Administrator

W piątek, 22 marca w szkole odbyło się szkolenie dla dzieci i uczniów, które przeprowadziły panie z Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego – Placówki Terenowej w Ostrołęce. Spotkanie miało na celu promowanie pozytywnych zachowań związanych z pracą i zabawą na terenie gospodarstwa rolnego. Pogadanka toczyła się wokół tematów: „Dbam o zdrowie i życie swoje i najbliższych”, „Przestrzegam zasad ochrony zdrowia i życia w gospodarstwie rolnym”.
Uczniowie oglądali różne plakaty oraz otrzymali pamiątkowe książeczki: „Jestem bezpieczny na wsi”, „Bezpieczniewo czyli jak uniknąć wypadków na wsi”. Największe zainteresowanie wzbudził film animowany pt. „Rodzina Porażków”.
Szkolenie było doskonałą okazją, by przygotować dzieci do VIII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego pod hasłem „Bezpiecznie na wsi mamy – upadkom zapobiegamy”.
Dziękujemy za ciekawe spotkanie oraz współpracę!

Barbara Rutkowska