Bal Karnawałowy

Kategoria: Informacje Opublikowano: niedziela, 10, marzec 2019 Administrator

Karnawał to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą, gdzie ważnym elementem tego okresu są bale karnawałowe. Bal karnawałowy dla przedszkolaków to dzień niezwykle wyczekiwany. Jest on atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości.
Tak też było u nas. W czwartek 14 lutego br. w naszej Szkole odbył się wielki bal karnawałowy. Dzieci wcieliły się w różne postacie bajkowe i nie tylko. Nie zabrakło królewny, księżniczki, wróżki, biedronki, batmanów, rycerzy czy policjantów. Została również wybrana królowa oraz król balu. Dzieci świetnie bawiły się, uczestnicząc we wspólnych zabawach i konkursach, w których wszyscy chętnie wzięli udział.
Znalazło się również coś dla spragnionych i zmęczonych, chwila relaksu i odpoczynku przy wspólnym poczęstunku. Dziękujemy rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów oraz słodkiego poczęstunku. Kolejny bal karnawałowy już za rok. Serdecznie zapraszamy!!!

Natalia Zięba