Światowy Dzień Pluszowego Misia

Kategoria: Informacje Opublikowano: poniedziałek, 27, styczeń 2020 Administrator

W dniu 22.11.2019 r. dzieci ze świetlicy uczestniczyły w obchodach Światowego Dnia Pluszowego Misia. Tego dnia każde dziecko przyszło do szkoły ze swoim małym lub dużym przyjacielem Misiem. Dzieci zostały zaproszone do wspólnej zabawy w misiowej krainie. Mogły spotkać swojego ulubionego przyjaciela Kubusia Puchatka, gdyż właśnie w tym dniu specjalnie nas odwiedził, aby się z nami pobawić. Dla dzieci w tym dniu przygotowano wiele atrakcji: zabawy, konkursy, poznały historię święta, bawiły się przy piosenkach, degustowały miód – przysmak misiów oraz wykonały prace plastyczno - techniczne. Wszyscy uczestnicy zabawy poczęstowani zostali ciasteczkami w kształcie misia, oraz misiowymi żelkami. Wszystkie dzieci otrzymały odznaki z wizerunkiem misia.
W przyszłym roku na pewno zaprosimy do przedszkola wszystkie najukochańsze misie, misiaczki, miśki, małe i duże, białe i brązowe i wspólne się będziemy uczyć i bawić bo „czy to jutro, czy to dziś, wszystkim jest potrzebny Miś!” organizatorami Dnia Misia były Aneta Gąsior i Eliza Skrzecz-Witkowska

Eliza Skrzecz-Witkowska