Nauczanie domowe klasa 2c

Kategoria: Informacje Opublikowano: niedziela, 15, marzec 2020 Administrator
Język angielski

Proszę poćwiczyć słownictwo związane z nazwami gier i pomieszczeń w szkole do sprawdzianu z rozdziału 4. W załączeniu przesyłam test powtórzeniowy. Można również wykorzystać stronę internetową do nauki i powtórzeń  poznanego słownictwa i gramatyki.

Edukacja wczesnoszkolna

Proszę przeczytać lekturę Grzegorza Kasdepke „Detektyw Pozytywka”.

Codziennie poprzez Librusa będę zamieszczała zadania do wykonania w zeszycie. Dotyczyć będą m.in. wyodrębniania w wyrazach liter, głosek i sylab, układania wyrazów według kolejności alfabetycznej, układania i zapisywania zdań z podanymi wyrazami, wskazywania samogłosek w wyrazach.

Poćwiczycie także dodawanie, odejmowanie, odczytywanie godzin i temperatur, rozwiązywanie zadań tekstowych, nauczycie się tabliczki mnożenia w zakresie 50.

Zadania wykonane w zeszycie będą sprawdzone i ocenione.

Zachęcam do korzystania ze strony internetowej: matzoo.pl

W zakładce „Klasa 2” znajdziesz wiele zadań do rozwiązania online.

Pozdrawiam Anna Kaczmarczyk