Kategoria: Informacje Opublikowano: środa, 10, luty 2021 Administrator

ZEBRANIE ŚRÓDROCZNE Z RODZICAMI UCZNIÓW SZKOŁY PODSTAWOWEJ IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W GOWOROWIE ODBĘDZIE SIĘ
11 LUTEGO 2021 r. (CZWARTEK – oddziały „0” oraz klasy I-III) od godz.:
13.30 – 17.00ZEBRANIE WYCHOWAWCÓW ODDZIAŁÓW „0” i KLAS I-III ORAZ DYREKCJI SZKOŁY Z RODZICAMI UCZNIÓW ZGODNIE ZE SPECJALNYM HARMONOGRAMEM CZASOWYM SPOTKAŃ W HOLU NA PARTERZE (KLASY: I A, I B, I C oraz II B – wejście główne do budynku szkoły) ORAZ W SALI GIMNASTYCZNEJ (KLASY: III A, III B, III C oraz II A – wejście od strony budynku byłego gimnazjum). OBOWIĄZUJĄ PRZYJĘTE ZASADY REŻIMU SANITARNEGO (proszę stosować się do zaleceń pracowników obsługi).
12 LUTEGO 2021 r. (PIĄTEK – klasy IV-VIII) od godz.:
14.30 – 18.00ZEBRANIE WYCHOWAWCÓW KLAS IV-VIII ORAZ DYREKCJI SZKOŁY Z RODZICAMI UCZNIÓW ZGODNIE ZE SPECJALNYM HARMONOGRAMEM CZASOWYM SPOTKAŃ W HOLU NA II PIĘTRZE BUDYNKU BYŁEGO GIMNAZJUM (KLASY: VII A, VII B, VII C, VIII A, VIII B oraz VIII C – wejście od strony budynku byłego gimnazjum) ORAZ W SALI GIMNASTYCZNEJ (KLASY: IV A, IV B, V A, V B, VI A, VI B oraz VI C – wejście główne do budynku szkoły). OBOWIĄZUJĄ PRZYJĘTE ZASADY REŻIMU SANITARNEGO (proszę stosować się do zaleceń pracowników obsługi);
17.40 – SPOTKANIE DYREKCJI SZKOŁY Z RADĄ RODZICÓW W STOŁÓWCE SZKOLNEJ.

Harmonogram czasowy spotkań wychowawców klas z uczniami z SP - klasy 0  -III - 11.02.2021 r.

Harmonogram czasowy spotkań wychowawców klas z uczniami z SP - klasy IV-VIII - 12.02.2021 r.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO UCZESTNICTWA!

Dyrektor SP im. M. Kopernika w Goworowie

mgr Jacek Dobrzyński