Spotkane ze Świętym Mikołajem

Kategoria: Informacje Opublikowano: wtorek, 11, grudzień 2018 Administrator

4 grudnia 2018 roku   dzieci z Filii w Szczawinie wzięły udział w wycieczce do gospodarstwa agroturystycznego w Dzbeninie.  Celem wyprawy było spotkanie z Mikołajem.
Po wyjściu z autokaru przywitała nas Śnieżynka oraz Elfy. Za chwilę piękną  bryczką przyjechał Święty Mikołaj, który zaprosił dzieci  do swojej magicznej groty, aby porozmawiać o wymarzonych prezentach. Każdy uczestnik otrzymał bożonarodzeniowy upominek, co zostało uwiecznione na pamiątkowych zdjęciach.
Dla wielu dzieci wycieczka do stadniny koni „Mustang” w Dzbeninie była także pierwszą okazją do tego, aby bliżej poznać różne  zwierzęta, dowiedzieć się, w jaki sposób je pielęgnować i dbać o nie, utrzymując w dobrej kondycji i zdrowiu.
Pobyt w gospodarstwie zakończył się przejażdżką prawdziwą bryczką, w czasie której dzieci zadawały pytania dotyczące życia koni.
Zadowolone i wesołe maluchy  pożegnały się ze świętym Mikołajem, który dziękował za odwiedziny i świąteczne życzenia.

Barbara Rutkowska