Mikołajkowa wyprawa do Sali Zabaw „Urwis” w Ostrołęce

Kategoria: Wydarzenia Opublikowano: środa, 20, grudzień 2017 Administrator

Wszystkie dzieci z naszej szkoły z niecierpliwością czekały na 6 grudnia, by świętować mikołajki w Sali Zabaw „Urwis” w Ostrołęce. Organizator przygotował dla nich wiele niespodzianek.
O godzinie 8:30 zaczęło się szaleństwo! Wśród dziewczynek największą popularnością cieszyły się zjeżdżalnie do basenu z piłkami oraz pokonywanie labiryntów. Chłopcom najwięcej radości sprawiła jazda samochodami oraz wyścigi na flikerach po wyznaczonym torze. Ogromne zainteresowane wzbudziła gra towarzyska na refleks zwana cymbergajem.
Atrakcją naszej wyprawy było spotkania z Mikołajem, który rozdał dzieciom paczki z prezentami. Wycieczka dostarczyła wszystkim wiele niezapomnianych wrażeń. Rodzice również byli zadowoleni, że ich pociechy miło spędziły mikołajkowy czas.
Kierownik wycieczki: Barbara Rutkowska
Opiekunowie: M. Gołębiewska, N. Zięba, K. Gałązka, E. Sobotka, A. Podleś