Święto Babci i Dziadka

Kategoria: Informacje Opublikowano: poniedziałek, 12, luty 2018 Administrator

"Moja babcia i mój dziadek, to wspaniali są dziadkowie…".
Tak właśnie śpiewali uczniowie ze Szkoły Podstawowej im. Mikołaja Kopernika w Goworowie – Filii w Szczawinie podczas obchodów Dnia Babci i Dnia Dziadka.
8 lutego 2018 roku zaszczycili nas swoją obecnością wspaniali goście – Babcie i Dziadkowie. Dzieci przygotowały dla nich część artystyczną. Oprócz piosenek, wnuczęta recytowały wiersze i składały życzenia, do których dołączyli się wszyscy pracownicy placówki, z panią kierownik Barbarą Rutkowską na czele.
Na zakończenie akademii cała społeczność szkolna odśpiewała Babciom i Dziadkom "Sto lat", natomiast dzieci wręczyły upominki. W miłej atmosferze, przy kawce, herbatce i różnych słodkościach szybko minął ten świąteczny czas.
Dziękujemy Babciom i Dziadkom za uśmiech, dobre słowo, a przede wszystkim za to, że byli z nami.

Agnieszka Podleś