Zakończenie roku szkolnego 2022/2023

Kategoria: Informacje Opublikowano: czwartek, 29, czerwiec 2023 Administrator

Po dziesięciu miesiącach wytężonej nauki dobrnęliśmy szczęśliwie do końca, by udać się na zasłużony, wakacyjny  wypoczynek. Zanim   jednak    uczniowie   usłyszeli   ostatni   dzwonek,   uczestniczyli  w  uroczystym zakończeniu roku szkolnego 2022/2023.

Piątkowy poranek, 23 czerwca 2023 r., zgromadził w sali gimnastycznej uczniów, rodziców, nauczycieli oraz pracowników szkoły. Wśród wspomnień i wakacyjnych planów ukrytych w uczniowskich wierszach, pożegnano panią Małgorzatę Zacharek, wieloletniego nauczyciela, który po wielu latach sumiennej pracy przeszedł na zasłużoną emeryturę. Podczas akademii nastąpiło również przekazanie sztandaru szkoły. Po uroczystym ślubowaniu absolwentów przyszedł czas na wręczenie nagród i dyplomów, nominacji i  podziękowań dla tych, którzy wyróżnili się w zakończonym roku szkolnym w nauce i zachowaniu. Świadectwa z wyróżnieniem otrzymało 87 uczniów klas IV-VIII. Dzięki hojności Rady Rodziców zakupiono wiele nagród. Za wyniki w nauce w klasach I-III otrzymało nagrodę 64 uczniów, zaś w klasach IV-VIII - 39 uczniów. 9 uczniów otrzymało nagrodę za 100% frekwencję, zaś 3 uczniów za wzorową.

Uczniem roku 2022/2023 zostali:

klasy 1-3: Martyna Iwańska

klasy 4-6: Zuzanna Gałecka

klasy 7-8: Natalia Dobkowska

Koperniki roku 2022/2023 w trzech kategoriach otrzymali:

"Osobowość": Hubert Więckiewicz

"Odkrycie": Jan Dąbrowski

"Społecznik": Amelia Szczęsna

Sportowcem roku 2022/2023 w dwóch kategoriach zostali:

Dziewczęta: Cecylia Pons

Chłopcy: Kacper Samoraj

Dziękujemy nauczycielom za całoroczną pracę i trud włożony w nauczanie i wychowanie naszych uczniów, a uczniom za to, że konsekwentnie dzień po dniu starali się sprostać wymaganiom, wzbogacali wiedzę i odkrywali swoje talenty. Podziękowania składamy także wszystkim pracownikom administracji i obsługi. Szczególne podziękowania należą się także rodzicom naszych uczniów za pomoc i życzliwość okazywaną szkole. Mamy świadomość, że bez Waszego wsparcia i wspólnej troski o dobro każdego dziecka i szkoły niewiele moglibyśmy osiągnąć. Dziękujemy Radzie Rodziców za zaangażowanie  w sprawy szkoły i pomoc w rozwiązywaniu różnych szkolnych problemów, za uczestnictwo w przygotowaniu wielu imprez i uroczystości oraz za materialne wsparcie.

Życzymy wszystkim, a przede wszystkim naszym uczniom i nauczycielom udanego wypoczynku dającego siły do sprostania wyzwaniom, jakie pojawią się w następnym roku szkolnym. Życzymy Wam  wspaniałych, radosnych i bezpiecznych wakacji.

dyrekcja szkoły