Dobre serca mamy zwierzętom pomagamy

Kategoria: Informacje Opublikowano: wtorek, 19, grudzień 2023 Administrator

W naszej szkole odbyła się zbiórka karmy dla zwierząt w schronisku Canis w Kruszewie. Zbiórka została zorganizowana przez wolontariuszy i harcerzy. W akcję włączyli się uczniowie i pracownicy szkoły. 16 grudnia uczniowie pojechali dostarczyć karmę do schroniska, a także wyprowadzić psy na spacer. Oto kilka wypowiedzi uczniów, którzy uczestniczyli w zbiórce i wyjeździe do schroniska:

• "Bardzo się cieszę, że udało nam się zebrać tak dużo karmy. Wiem, że zwierzęta w schronisku będą jej bardzo potrzebowały."
  • "Wyjazd do schroniska był dla mnie bardzo wzruszającym przeżyciem. Zobaczyłem, jak wiele zwierząt czeka na nowy dom."
  • "Cieszę się, że mogłem pomóc zwierzętom. W przyszłości na pewno będę nadal pomagać”

Wolontariusze i harcerze