Konkurs POCISK w II LO

Kategoria: Informacje Opublikowano: piątek, 15, marzec 2024 Administrator

W środę 13 marca 2024 r. reprezentacja naszej szkoły w składzie Natalia Dobkowska kl. 8A, Maja Duda kl. 8A, Natalia Zalewska kl. 8A i Oliwier Rogalski kl. 8B wzięła udział w konkursie matematycznym POCISK organizowanym przez II LO w Ostrołęce. Rywalizacja trwała 2 godziny i polegała na drużynowym rozwiązywaniu zadań przygotowanych przez organizatorów. W zmaganiach wzięło udział 18 drużyn z całego powiatu. Nie udało nam się zdobyć miejsca na podium, ale uczniowie godnie reprezentowali naszą szkołę i otrzymali dyplomy oraz drobne upominki za udział w konkursie.

Po części konkursowej uczniowie II LO oprowadzili nas po swojej szkole, pokazali niektóre pracownie i przedstawili krótki film promujący szkołę. Spotkaliśmy tam również absolwentów naszego Kopernika, którzy wyrażali swoje zadowolenie i chwalili II LO.

Edyta Furmaniuk