Przedstawienie Wielkanocne

Kategoria: Informacje Opublikowano: środa, 27, marzec 2024 Administrator

"O zajączku, który widział Zmartwychwstanie Pana Jezusa" – pod takim tytułem uczniowie klas drugich przedstawili program słowno-muzyczny z okazji zbliżających się Świąt Wielkiej Nocy. Aktorzy przypomnieli symbole i tradycje związane ze zbliżającymi się świętami oraz zaprezentowali sceny z Ewangelii dotyczące Zmartwychwstania Jezusa. Program wzbogacony był świątecznymi piosenkami zaśpiewanymi również przez drugoklasistów. Przedstawienie obejrzeli zaproszeni goście: Wójt Gminy Pan Piotr Kosiorek, ks. proboszcz Jerzy Kaczyński, przewodnicząca Rady Rodziców Pani Milena Brejnak, Dyrekcja Szkoły, rodzice oraz uczniowie klas 0-3 z wychowawcami. Na zakończenie akademii Pani Dyrektor Barbara Grabowska i zaproszeni goście złożyli wszystkim życzenia świąteczne.

Katarzyna Bochenek
Katarzyna Chilicka