Święto Misia w naszej szkole.

Kategoria: Informacje Opublikowano: poniedziałek, 29, listopad 2021 Administrator

25 listopada przedszkolaki uczestniczyły w obchodach Dnia Pluszowego Misia. Święto jest bardzo sympatyczne i coraz powszechniej obchodzone na całym świecie, a jego data wcale nie jest przypadkowa. Właśnie tego dnia przypada rocznica powstania tej maskotki. Mało kto wie, że pluszowy miś to zabawka symbol z niezwykłą historią, która wywodzi się ze Stanów Zjednoczonych. Mimo upływającego czasu oraz pojawiania się coraz bardziej nowoczesnych rozrywek dla dzieci, bywa największym przyjacielem dziecka.

Tego dnia każde dziecko przyszło do przedszkola ze swoim przyjacielem – misiem. A każdy był piękny i wyjątkowy. Przedszkolaki poznały historię święta, przygotowano również wiele atrakcji: zabawy ruchowe, plastyczne, zgadywanki, śpiewanie piosenek oraz misiowe tańce. Ten dzień w przedszkolu pełen był uśmiechu, radości i wspólnej zabawy.

Wychowawczynie: Dorota Późniewska, Dorota Sobotka, Milena Gołębiewska

Dorota Późniewska