Zawody Gminne Dziewcząt i Chłopców w Mini Piłkę Nożną Klas 4 – 6 oraz w Piłkę Nożną Klas 7–8.

Kategoria: Informacje Opublikowano: poniedziałek, 02, październik 2023 Administrator

20 września 2023 r. w Szkole Podstawowej im. Mikołaj Kopernika w Goworowie odbyły się gminne zawody w piłkę nożną dziewcząt i chłopców. Do rozgrywek zgłosiło się trzy szkoły: Szkoła Podstawowa w Goworowie, Szkoła Podstawowa w Kuninie, Szkoła Podstawowa w Pasiekach.
Drużyny, które przystąpiły do rywalizacji grały systemem każdy z każdym. Po losowaniu kolejność spotkań oraz wyniki wyglądały następująco:
Chłopcy klasa 4 – 6
SP Goworowo – SP Pasieki 12 : 0
SP Kunin – SP Pasieki 0 : 5
SP Kunin – SP Goworowo 0 : 16
Chłopcy klasa 7 – 8
SP Pasieki – SP Goworowo 0 : 6
SP Kunin – SP Goworowo 0 : 11
SP Pasieki – SP Kunin 6 : 2

Po zakończeniu rozgrywek drużyny uplasowały się na następujących miejscach oraz zdobyły określoną liczbę punktów:
Dziewczęta klasa 4 – 6
I miejsce – Szkoła Podstawowa w Goworowie (walkower)
II miejsce - -
III miejsce - -
Dziewczęta klasa 7 – 8
I miejsce – Szkoła Podstawowa w Goworowie (walkower)
II miejsce - -
III miejsce - -

Chłopcy klasa 4 – 6
I miejsce – Szkoła Podstawowa w Goworowie (6 pkt.)
II miejsce – Szkoła Podstawowa w Pasiekach (3pkt.)
III miejsce – Szkoła Podstawowa w Kuninie (0pkt.)

Chłopcy klasa 7 – 8
I miejsce – Szkoła Podstawowa w Goworowie (6pkt.)
II miejsce – Szkoła Podstawowa w Pasiekach (3pkt.)
III miejsce – Szkoła Podstawowa w Kuninie (0pkt.)

Awans do zawodów powiatowych we wszystkich czterech kategoriach wiekowych dziewczęta, chłopcy uzyskała Szkoła Podstawowa w Goworowie oraz w dwóch kategoriach wiekowych chłopców uzyskała Szkoła Podstawowa w Pasiekach.
Naszą szkołę reprezentowali: Mateusz Dąbrowski, Igor Zięba, Bartłomiej Subzda, Szymon Walczak, Cezary Rybaczyk, Jakub Wysocki, Oskar Dudziec, Jakub Kowalczyk, Szymon Gąsior, Michał Twardziak, Filip Kaczmarczyk, Daniel Ciborowski, Ksawery Dudziec, Mateusz Galarski, Kacper Samoraj, Tomasz Gołębiewski, Karol Świąder, Aleksander Witkowski, Aleksander Lendzioszek, Stanisław Milewski.
Bardzo dziękuje chłopcom, którzy dzielnie walczyli i godnie reprezentowali naszą szkołę.

Jarosław Karpiński