„Wstrzymał Słońce, ruszył Ziemię…”- Czy społeczność mojej miejscowości zna postać Mikołaja Kopernika?

Kategoria: Informacje Opublikowano: sobota, 07, styczeń 2023 Administrator

#ProgramSzkolaPrzyjaciolKopernika #550rocznicaUrodzinKopernika
W 2023 r. będziemy obchodzić 550 rocznicę urodzin Mikołaja Kopernika. W związku z tym nasza szkoła przystąpiła  do  Programu „Szkoła Przyjaciół Kopernika”.
Cała klasa 8a zaangażowała się w przeprowadzenie anonimowej ankiety - wśród społeczności naszej szkoły, mieszkańców Goworowa instytucji, nauczycieli, uczniów i rodziców.
Ankieta na temat  patrona naszej szkoły - Mikołaja Kopernika zawierała osiem pytań. Wzięło w niej udział 60 osób. Z analizy ankiety wynikło, że zostało podane 78% poprawnych odpowiedzi. Śmiało więc można stwierdzić, że wiedza na temat Mikołaja Kopernika w naszej gminie jest wysoka.
Wszyscy ankietowani z wielką chęcią wypełnili ankietę oraz zrobili sobie z nami pamiątkowe zdjęcia. Każda osoba ankietowana otrzymała od nas własnoręcznie upieczone pierniczki z logo naszej szkoły.

Wszystkim ankietowanym dziękujemy.

Uczniowie klasy 8a