"Zimowe krajobrazy"

Kategoria: Informacje Opublikowano: niedziela, 12, luty 2023 Administrator

10 lutego 2023r odbyło się wręczenie nagród i dyplomów laureatom Gminnego Konkursu Plastycznego pt. ,,Zimowe krajobrazy” zorganizowanego przez Szkołę Podstawową im. Mikołaja Kopernika w Goworowie - Filia w Szczawinie.
Celem konkursu było rozwijanie i kształtowanie wyobraźni plastycznej dzieci, inspirowanej aktualną porą roku. Uczestnicy wykazali się umiejętnością wykorzystania i zastosowania różnych technik plastycznych. Komisja miała problem z wyłonieniem zwycięzców, ponieważ prace były bardzo ciekawe i twórcze, każda miała w sobie coś pięknego i oryginalnego.
Jury, jako kryterium oceny wzięło pod uwagę: pomysłowość, zgodność z tematem oraz walory artystyczne pracy. Spośród 44 prac komisja wyłoniła laureatów w trzech kategoriach wiekowych:

I miejsce – Aleksandra Drabot
II miejsce – Maja Zaręba

I miejsce – Dorota Pazik
II miejsce – Zofia Plata
II miejsce – Julian Strzeszewski

I miejsce – Maja Brzozowska
II miejsce – Hanna Kośnik
III miejsce – Maciej Kuśmierczyk

Wyróżnienia:
Maria Plata, Filip Dumała, Aleksander Szewczyk, Oliwia Zych, Oliwia Drabot, Dagmara Julia Zygmunt, Gabriela Aleksandrowicz.

Zwycięzcom gratulujemy!Pozostałe dzieci, które wzięły udział w konkursie dostały pamiątkowe dyplomy i upominki. Serdecznie dziękujemy za udział w konkursie uczestnikom, rodzicom i nauczycielom.

Organizatorzy: Katarzyna Gałązka, Barbara Rutkowska