Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy grała w naszej szkole

Kategoria: Informacje Opublikowano: czwartek, 08, luty 2024 Administrator

Tuż przed feriami w dniach 11 i 12 stycznia w naszej szkole odbyła się zbiórka pieniędzy na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Głównymi atrakcjami tych dni była sprzedaż maskotek, gier, puzzli oraz książek przekazanych przez nauczycieli i uczniów. Były misie, koty, psy, a nawet egzotyczne zwierzęta. Wszystkie maskotki, puzzle czekały na nowych właścicieli, a dochód ze sprzedaży został przekazany na WOŚP. Ogromną popularnością cieszyły się pyszne gofry, których zapach roznosił się po szkole i zachęcał do skosztowania i zakupu, a tym samym wsparcia szczytnego celu.
Dzięki zaangażowaniu całej społeczności szkolnej udało nam się zebrać 1985,53 zł.
Całej społeczności szkolnej serdecznie dziękujemy za zaangażowanie i hojne serce.

Szkolny Klub Wolontariusza