Wyjątkowe kartki dla wyjątkowych osób

Kategoria: Informacje Opublikowano: czwartek, 07, grudzień 2023 Administrator

Dzieci z oddziału przedszkolnego oraz klasy II i III ze Szkoły Podstawowej im. Mikołaja Kopernika w Goworowie – Filii w Szczawinie wzięły udział w dwóch akcjach charytatywnych: „Serce za odwagę” i „Świąteczny list”, których celem było przesłanie własnoręcznie wykonanych kartek świątecznych dla podopiecznych Fundacji Pamięci Narodów i Fundacji Cancer Fighters.
Tym drobnym gestem chcemy podziękować powstańcom warszawskim i żołnierzom podziemia niepodległościowego, żyjącym w Polsce i za granicą, za wielką odwagę, jaką odznaczyli się w czasie wojny. To dzięki nim możemy żyć w wolnym kraju i poszerzać swoją wiedzę bez przeszkód. „Małym Wojownikom”, którzy mierzą się z chorobą nowotworową chcemy pokazać, już po raz kolejny, że jesteśmy z nimi.

Barbara Rutkowska, Agnieszka Podleś