Logowanie
Informacje ogólne
Organizacja pracy
- Rozkład dzwonków
- Dni wolne
- Terminarz zebrań z rodzicami
- Terminarz zebrań Rady Pedagogicznej
- Regulamin obowiązujący uczniów dojeżdżających do szkoły
- Harmonogram imprez i uroczystości szkolnych
- Szkolny zestaw programów nauczania
- Zestaw programów wychowania przedszkolnego
- Plan pracy 2023/24
- Konsultacje 2023/24
- Dyżury nauczycieli podczas przerw lekcyjnych
Samorząd Uczniowski
Dokumenty i regulaminy
- Statut szkoły
- Ceremoniał szkolny
- Regulamin Rady Pedagogicznej
- Regulamin korzystania z telefonów
- Program wychowawczo - profilaktyczny
- Wewnątrzszkolny system doradztwa zawodowego
- Regulamin korzystania z szafek szkolnych
- Procedury pomocy psychologiczno - pedagogicznej
- Procedury bezpieczeństwa w szkole - COVID 19
- Regulamin sali gimnastycznej
Świetlica szkolna
Zdrowie i profilaktyka
Pomoc psychologiczno - pedagogiczna
Biblioteka
Stołówka szkolna
Archiwum artykułów
- kwiecień, 2024
- marzec, 2024
- luty, 2024
- styczeń, 2024
- grudzień, 2023
- listopad, 2023
- październik, 2023
- wrzesień, 2023
- sierpień, 2023
- lipiec, 2023
- czerwiec, 2023
- maj, 2023
- kwiecień, 2023
- marzec, 2023
- luty, 2023
- styczeń, 2023
- grudzień, 2022
- listopad, 2022
- październik, 2022
- wrzesień, 2022
- sierpień, 2022
- lipiec, 2022
- czerwiec, 2022
- maj, 2022
- kwiecień, 2022
- marzec, 2022
- luty, 2022
- styczeń, 2022
- grudzień, 2021
- listopad, 2021
- październik, 2021
- wrzesień, 2021
- sierpień, 2021
- lipiec, 2021
- czerwiec, 2021
- maj, 2021
Podsumowanie Szkolnego Konkursu „Laurka dla Ojca Świętego Jana Pawła II”
Serdecznie dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie i trud włożony w przygotowanie prac na konkurs z okazji 100 rocznicy urodzin Jana Pawła II. Walory artystyczne prac oceniała komisja w składzie: Ewa Lubiak, Żanetta Korczakowska i Dariusz Twardziak.
Jury wyłoniło następujących laureatów konkursu:
Kategoria I (klasy 0–I):
I miejsce: Wiktoria Oleksiak - 0 - filia Szczawin
II miejsce: Karol Bielarczyk - 0a
III miejsce: Fabian Cieśluk - 0b
Wyróżnienia: Kamil Błaszczak 0c i Oliwia Rybaczyk 0a
Kategoria II (klasy 2–3):
I miejsce: Karolina Kukulska 3b
II miejsce: Aleksandra Kanclerz 2b
III miejsce: Szymon Gąsior 3b i Julia Pawełczyk 2a
Wyróżnienie: Jan Dąbrowski 2b
GRATULUJEMY!
Nagrody będą do odebrania w sekretariacie Szkoły Podstawowej w Goworowie od 02.06.2020 r.
Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie.
Katarzyna Bochenek
Odsłony: 19351