Dzieci z oddziałów przedszkolnych przygotowują się do świąt wielkanocnych-warsztaty wielkanocne

Kategoria: Informacje Opublikowano: piątek, 31, marzec 2023 Administrator

Dnia 29 marca 2023 roku dzieci z oddziałów przedszkolnych naszej szkoły wzięły udział w warsztatach wielkanocnych zorganizowanych przez Gminną Bibliotekę Publiczną w Goworowie. Każda z klas miała możliwość wykonać wyjątkowe i piękne ozdoby związane z tradycjami wielkanocnymi tj. kolorowe pisanki ozdabiane cukrem, zajączki z włóczki oraz wianki w kształcie jajka ozdabiane kolorowymi nićmi oraz piankowymi naklejkami w kształcie kurczaczka. Dzięki tym pracom dzieci miały możliwość doskonalić swoje umiejętności manualne, a także miło spędzić czas.
Bardzo dziękujemy Paniom z GBP w Goworowie za zaproszenie oraz poświęcony nam czas.
Milena Gołębiewska, Anna Kaczmarczyk, Dorota Sobotka