ODBIÓR ZAŚWIADCZEŃ – EGZAMIN ÓSMOKLASISTY

Kategoria: Informacje Opublikowano: wtorek, 27, czerwiec 2023 Administrator

Zaświadczenia o szczegółowych wynikach Egzaminu Ósmoklasisty będą do odbioru od dnia 6.07.2023 r. (czwartek) w godzinach pracy sekretariatu – od 7:00 do 15:00.

Odbioru zaświadczenia o wynikach może dokonać także rodzic/opiekun prawny ucznia.
W szczególnie uzasadnionych przypadkach jest możliwość odbioru zaświadczenia przez inną upoważnioną przez rodzica osobę, po przedstawieniu stosownego upoważnienia. W takiej sytuacji upoważniona osoba powinna również okazać swój dowód tożsamości. Zachęcamy do skorzystania ze wzoru upoważnienia.

Przypominamy również zdającym o konieczności przekazania zaświadczeń/informacji o szczegółowych wynikach egzaminu ósmoklasisty do wybranych przez kandydatów szkół ponadpodstawowych w wymaganym terminie.

Upoważnienie odbiór wyników

Dyrektor Szkoły Podstawowej